11. januar 2018 – Poklicna tržnica

POKLICNA TRŽNICA – predstavitev šol in poklicev bo v  četrtek, 11. januarja od 16.00 do 18.00 ure v dvorani šole, kjer se  bodo predstavile srednje šole s svojimi  programi.

Dogodek je zelo dobro sprejet, tako s strani učencev in staršev, kot tudi s strani šol, ki se ga udeležijo. Letos se bo predstavilo še več šol  kot prejšnja leta in tako bodo na enem mestu zbrane številne koristne informacije o srednješolskih programih. Šole se bodo predstavile praktično, z dejavnostmi, izdelki, plakati in prospekti ter s predstavitvami v razredih.Izkoristite priložnost pred informativnimi dnevi, da pridobite dodatne informacije, ki vam bodo v pomoč pri odločitvi o nadaljnjem šolanju vašega otroka. Imeli boste priložnost, da postavite vprašanja in tako iz prve roke dobite odgovore na njih.

Predstavili se bodo:seznam udeleženci

Urnik predstavitev: program predstavitev