13. 6. 2018 – 9. r: Eko dan

Danes smo v šoli organizirali naravoslovni – eko dan za naše devetošolce. Program je bil izveden v obliki različnih delavnic in razmišljanja o tem, kako se obnašamo kot posamezniki, potrošniki in ali smo dovolj odgovorni do sebe in do okolja v katerem živimo. Ali prispevamo dovolj k preprečevanju ali vsaj zmanjšanem nastajanju odpadkov? Taka in podobna vprašanja so animirala učence in učitelje izvajalce, ki so odlično opravili svoje delo, ki smo ga zaključili v mali dvorani šole z malim »Eko kvizom« in ustvarili še dodatno prijetno vzdušje s »sladkimi nagradami«, ki so si jih zaslužno prejeli najbolj zagnani učenci:   najboljši EKO IZDELEK – Zala in Pia iz »B« skupine, najboljša skupina EKO ND »B« in zmagovalci EKO KVIZa skupina »C«, Lina in Matic U.

Iskrene čestitke vsem sodelujočim in vsem izvajalcem.

Vodja ND:

MAGDALENA PENKO ŠAJN