Že četrtič zapored se je naša šola prijavila na razpis Javnega sklada za kulturne dejavnosti RS za pridobitev naziva »Kulturna šola«. V mesecu septembru smo prejeli sklep pristojne ocenjevalne komisije za vrednotenje prijavnih vlog, da izpolnjujemo vse pogoje, da se nam za obdobje 2021-2025 podeli naziv »Kulturna šola«.

To pomeni, da imajo naši učenci in učenke veliko priložnosti, da na šoli razvijajo talente na področju glasbe, plesa, gledališča, literature, likovne umetnosti … in skupaj z mentorji redno prirejajo kulturne dogodke za učence, starše in širšo javnost.

Gospa Silva Bajc, vodja območne izpostave JSKD Postojna,  nam je tako predala priznanje in zastavo ob pridobitvi naziva »Kulturna šola 2021« in nam zaželela še veliko uspeh na področju kulturnega udejstvovanja.

Koordinatorka mag. Erika Koren Plahuta